O nas - Hotel Bartnik Pszczółki

O nas

Hotel Bartnik to fantastyczne miejsce gdzie można komfortowo wypocząć, pysznie i zdrowo zjeść, poznać tajniki tradycyjnego pszczelarstwa. Hotel położony jest w malowniczej gminie o wdzięcznej nazwie Pszczółki.

Nasz obiekt usytuowany jest przy drodze krajowej nr 91, w pobliżu autostrady A1, około 20 km od Gdańska i 10 km od Tczewa. Dogodne położenie, może służyć Państwu jako baza wypadowa do atrakcyjnych miejsc w okolicy np.: Zamek w Malborku, Katedra w Pelplinie, Mierzeja wiślana, Faktoria w Pruszczu Gdańskim, Autodrom Pomorze – tor Pszczółki.

Do dyspozycji gości oddajemy 38 pokoi o zróżnicowanym standardzie w tym również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Winda, klimatyzowane sale restauracyjne, kącik zabaw dla dzieci, bezpłatny parking z monitoringiem, Wi–Fi.

Hotel oferuje, pełne zaskakujących smaków menu. Cyklicznie wprowadzane są nowe, ciekawe oferty kulinarne, które zadowolą podniebienia koneserów smaku.

W naszej kuchni można codziennie skorzystać z atrakcyjnej ceny zestawu dnia, natomiast piątek jest dniem fantastycznych, na miejscu przygotowywanych pierogów. Nazwa hotelu jednoznacznie kojarzy się z miodem, nie mogło więc zabraknąć złotego przysmaku. Można u nas zakupić miód, pyłek pszczeli, pierzgę z okolicznych pasiek. Miód Pszczółkowski w 2007 r został wpisany przez Ministerstwo Rolnictwa na listę produktów tradycyjnych, stąd też pewność, że miód zakupiony właśnie w tym miejscu jest najwyższej jakości – jak i usługi świadczone przez hotel Bartnik. Można też skorzystać z miejscowych atrakcji turystycznych: odwiedzić pasiekę, własnoręcznie zrobić świeczkę, odwiedzić interaktywne Muzeum Miodu, Pomorskim Szlakiem Cysterskim, zrelaksować się w przepięknej scenerii Wzgórza Nadziei.

W nowo wybudowanym hotelu można zorganizować wesela, imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania integracyjne. Personel i świadczone przez nich usługi, zapewne na długo zapadną Państwu w pamięci, a wszystko to okraszone nutką tradycyjnego miodu i nowoczesnej pikanterii... Miodowo zapraszamy :-)

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z przyjemnością przygotujemy voucher ze specjalną ofertą dla bliskiej osoby.
Jeśli zechcecie Państwo współpracować z nami długoterminowo to jesteśmy w stanie przygotować oferty specjalne, które zapewne będą dla Państwa miłą niespodzianką.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych progach. Do zobaczenia w Pszczółkach.


Proponujemy wyroby regionalne:

Zapewnienie bezpieczeństwa w Hotelu „Bartnik” w Pszczółkach w związku z COVID-19

KATARINA-MG MARIAN DARIUSZ GIDZIŃSKI

Projekt dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020